O Firmie

Firma ABIS jako producent obuwia powstała w 1996 roku. Ostatnie lata to okres dynamicznego rozwoju firmy: rozbudowa zaplecza technicznego, wymianaparku maszynowego i środków transportu oraz poszerzenie rynku zbytu. Obecnie firma zatrudnia ok. 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości obuwia męskiego, młodzieżowego i damskiego z naturalnych skór bydlęcych.

Aktualnie w ofercie firmy znajduje się około 300 wzorów obuwia, co w połączeniu z różnorodnością stosowanych do produkcji skór i ich kolorystyką stwarza odbiorcom olbrzymią możliwość wyboru. Każdego roku do produkcji wprowadzane są nowe modele nawiązujące stylistyką do najnowszych trendów światowej mody.

Jesteśmy świadomi faktu, iż nikt tak obiektywnie nie ocenia firmy i jej wyrobów jak klienci. To oni podejmują decyzję o kupnie produktu danego producenta i wybierając go tym samym wpływają na kształtowanie image firmy oraz rynkowej opinii o produkowanych przez nią wyrobach. Dlatego całe nasze działania począwszy od wyboru dostawców a skończywszy na wyborze kanałów dystrybucji zmierzają do maksymalizacji zadowolenia klientów.

Współpracujemy z hurtownikami i dystrybutorami obuwia na terenie całego kraju oraz eksportujemy nasze produkty do: Niemiec, Rosji, Ukrainy, Łotwy, Litwy, Czech, Słowacji oraz na Węgry. Sprostanie wymaganiom, jakie stawia dzisiejszy bardzo trudny rynek, możliwe jest dzięki przyjętej i konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju. Umożliwiła ona zdobycie satysfakcjonującej pozycji branży, ale także co niemniej ważne - zyskanie przez ABIS opinii wiarygodnego partnera, z którymwspółpraca zapewnia wymierne korzyści i daje możliwość rozwoju.

Technologie

HAND MADE
Cechą tego systemu jest połączenie wierzchu z podeszwą za pomocą szycia ręcznego, zapewniając tym samym doskonały komfort użytkownika oraz najwyższe warunki funkcjonalności. Ta technologia ma również swoje wady a dokładniej obuwie tego typu podczas użytkowania jest szczególnie narażone na przemakanie.

System montażu obuwia CALIFORNIA
To specjalny system montaży obuwia, który gwarantuje że buty są bardzo lekkie, komfortowe i wytrzymałe. System ten jest używany w produkcji obuwia przez firmę ABIS od 1996 roku. Od tamtego czasu minęło już wiele lat a obuwie produkowane w systemie CALIFORNIA bez zmian cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród naszych klientów. Oczywiście na przestrzeni tych lat zmieniane były kopyta, tworzone nowe podeszwy oraz wzory aby cały czas nadążać za zmieniającymi się trendami. Zapewniamy, że linia obuwia typu CALIFORNIA nieustannie będzie rozwijana.


AbisTex
Oferujemy Państwu obuwie mejskie stylizowane na trekkingowe posiadające specjalną membranę AbisTex.Jest nią cienka i sprężysta powłoka umieszczona pomiędzy materiałem wierzchnim a podszewką obuwia - dlatego nie jest widoczna dla oka użytkownika. Jej zadanie to utworzenie bariery ograniczającej dostęp wilgoci do buta oraz jednoczesne umożliwienie odparowywania jej na zewnątrz- jest więc znakomitym materiałem o wysokich właściwościach higienicznych zapewniającym wyjątkową wygodę i komfort użytkowania obuwia.

Spody

PU
Poliuretan jest mieszanką cieczy, które wchodzą w interakcje, co w efekcie daje materiał piankowy z mikropęcherzykami powietrza. Ogólną właściwością, która charakteryzuje poliuretany jest specjalna odporność na działanie wody i czynników atmosferycznych. Ze względu na dużą wytrzymałość poliuretan znalazł zastosowanie w obuwnictwie, jest odporny na ścieranie a jednocześnie lekki elastyczny i trwały.

TR
Mieszanka kauczuków termoplastycznych o bardzo dobrych właściwościach antypoślizgowych. Jego wadą w porównaniu z poliuretanem jest dość duża masa co powoduje że podeszwy a co za tym idzie buty są dużo cięższe.

Skóry

Skóra to najlepszy materiał do produkcji obuwia. Posiada naturalne właściwości absorbowania wilgoci z wnętrza buta i oddawania jej na zewnątrz w postaci pary wodnej. Stosujemy wyłącznie naturalne skóry najwyższej jakości, kupowane od sprawdzonych dostawców dzięki czemu nasze buty bardzo wysoki komfort użytkowania. Firma ABIS również wewnątrz obuwia używa wyłącznie skór naturalnego pochodzenia co bez wątpienia ma bardzo duży wpływ na wygodę w codziennym użytkowaniu.

<<< Oferta Abis

up
Pokaż pełną wersję strony